• جدید
دستگاه ضدعفونی کننده آرن 19
4,670,000 تومان

UVC Sterilizer Aren 19

  • گارانتی: پایش سلامت تجیزگران آریا

  • عملکرد: ضدعفونی کننده سطوح و محیط

  • قابلیت: نور UVC به همراه گاز ازون

  • برنامه های پیش فرض: 4 عدد

  • دارای مجوز اداره کل تجیزات پزشکی ایران
تعداد

دستگاه ضدعفونی کننده آرن 19

این دستگاه با هدف ضدعفونی کنندگی محیط و سطوح به منظور نابودسازی ویروس کرونا تولید شده است، Aren-19 با تابش اشعه فرابنفش با طول موج کوتاه (UVGI) باعث از بین بردن میکروارگانیسم های فعال (انواع ویروس ها، باکتری ها و قارچ ها) و اسیدهای نوکلئیت و ایجاد اختلال DNA آن ها می شود و در نتیجه عملکرد حیاتی سلول های ویرووسی را مختل می کند.

لازم است این نکته را بدانید که سالیان طولانی است که از نور ماوراء بنفش جهت ضدعفونی کردن طیف گسترده ای از محصولات پزشکی و غیر پزشکی همچون ضدعفونی موادغذایی، سطوح، هوا و تصفیه آب استفاده می گردد و در زمانی که تمام دنیا در حال مبارزه با شیوع ویروس کرونا است، یکی از راه های عملی جهت جلوگیری از شیوع بیشتر عفونت استفاده از LED های نور ماوراء بنفش است که می‌تواند ویروس را از میان ببرد.

Aren-19 از جمله دستگاه های تولید شده است که با این تکنولوژی روز دنیا به کمک ما آماده است تا به راحتی بتوانیم فضای منزل، محل کار و هر فضای مورد نیازی برای خود را عاری از هرگونه ویروس و باکتری کنیم، طبق اطلاعات موجود نور ماوراء بنفش با طول موج 200-280 نانومتر بیشترین خاصیت میکروب کشی را با هدایت UVC دارا است و کرونا ویروس نوعی ویروس تک رشته ای RNV و مشابه ویروس سارس است که بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی سارس نشان می دهد كه این نوع ویروس نسبت به تابش گرما و نور UVC حساس است و هنگام قرار گرفتن در معرض تابش اشعه ماوراء بنفش قوی تر از μw/cm290، تقلیل می یابد، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که نور ماوراء بنفش قادر به از بین بردن کرونا ویروس جدید (2019-nCov) است.

دستگاه ضدعفونی کننده سطوح و محیط آرن 19 تا 99.99% باکتریها، میکروب ها، ویروس ها و H1N1 را در سطوح سخت از بین می برد و با توجه به ابعاد مناسب و کوچک بودن آن می‌تواند در منزل یا به هنگام مسافرت از آن به راحتی استفاده گردد. لازم به ذکر است که آرن 19 تحت آزمایش های متفاوت توانسته تاییدیه های متعددی را از آن خود کند و کشتن ویروس و کار ضدعفونی کنندگی محیط را تا درصد ذکر شده به به اثبات برساند - این دستگاه همراه با گارانتی ارائه می گردد.

مکان های قابل استفاده دستگاه ضدعفونی کننده سطوح آرن 19

همانطور که گفتیم این تکنولوژی سال های طولانی در اتاق های عمل، بیمارستان ها و بسیاری از فضاهای دیگر مورد استفاده قرار می گرفته است و اکنون در ابعادی مناسب برای کاربری های مناسب در زندگی روزمره تحت اختیار افراد قرار گرفته است و شما می توانید به آسانی در آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، کابینت کفش، توالت، مدرسه، باشگاه های ورزشی، کارخانه ها، اماکن تجاری، بیمارستان، هایپرمارکت ها، داروخانه، استخر و ... از آن استفاده کنید.

94 قلم

مشخصات

نوع لامپ
UVC
توان مصرفی
60 وات
زاویه تابش
360 درجه
قابلیت ازون
185 نانومتر
طول موج
254 نانومتر
طول لامپ
38 سانتی متر
ارتفاع
44 سانتی متر
عرض
18.7 سانتی متر
وزن
650 گرم
قابلیت حمل آسان
دارد
سنسور حرارتی
دارد
سنسور حرکتی
دارد
برنامه های دستگاه
20 متر مربع، 15 دقیقه
40 متر مربع، 30 دقیقه
60 متر مربع، 50 دقیقه

مرجع خاص